Servis Na Rovinu
Servis Na Rovinu
expresní oprava telefonů a tabletů
×
 x 

0 položek
Seznam0 položek

FAQ

Nejčastější otázky – FAQ

Jak rychle provádíte opravy?

Většinu oprav se snažíme řešit na počkání zhruba do 15 minut. V případě složitějších oprav Vám zdarma zapůjčíme náhradní telefon.

Jaké díly používáte při opravách?

Většina používaných dílů jsou originály používané přímo výrobci telefonů. V naší nabídce máme i díly dalších výrobců. Před provedením opravy Vám vždy vysvětlíme jaké díly je možné použít a záleží je na Vás jaké si vyberete.

Jaké záruky poskytujete na nabízené služby?

Na veškeré hardwarové servisní práce poskytujeme doživotní záruku a na jednotlivé díly záruku 2 roky. Před provedením opravy Vás vždy seznámíme i s poskytnutou zárukou.

Co mám dělat, když nevím proč můj telefon nefunguje správně?

Základní diagnostiku Vám vždy provede zdarma náš pracovník při převzetí zařízení do servisu. V případě složtějších problémů může být tato služba zpoplatněna, ale na to Vás vždy upozorníme.

Porouchané zařízení můžete také POSLAT POŠTOU

Ušetřete čas, Vaše zařízení vyzvednem

Telefon od Vás rádi vyzvedneme a přímo k Vám dovezeme náhradní. Stejný den Vám přivezeme Váš opravený telefon zase zpět. VÍCE ZDE.

RYCHLOST

Na každou opravu telefonu nebo tabletu se snažíme co nejvíce připravit dopředu. Výměnu rozbitého LCD displeje na iPhone zvládneme za deset minut a do dvaceti minut Vám vyměníme i zadní kryt.

MOŽNOST VÝBĚRU

K nejčastějším opravám se Vám snažíme nabízet více variant. U nás tak máte možnost si vybrat jak opravíme rozbitý LCD displej na iPhone 6 a tím i ovlivnit cenu opravy.

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ

Kromě opravy mobilního telefonu Vám i rádi pomůžeme s jeho nastavením a poradíme Vám jak o něj správně pečovat.

OTEVŘENOST A VSTŘÍCNOST

Rádi Vám ukážeme co přesně budeme opravovat na Vašem telefonu a průběh celé opravy můžete v případě zájmu celý sledovat.