Servis Na Rovinu
Servis Na Rovinu
expresní oprava telefonů a tabletů
×
 x 

0 položek
Seznam0 položek

O NÁS

Zabýváme se servisem mobilních telefonů a tabletů všech značek. Nejčastěji opravujeme mobilní telefony a tablety Apple iPhone, iPad, Samsung, Lenovo, Huawei, Sony, Honor, Microsoft.

Jsme připraveni pro Vás řešit na počkání servis nejčastějších závad jako je rozbitý LCD displej, výměna baterie, špatné dobíjení, výměna mikrofonu a reproduktorů. Pro Váš mobilní telefon nebo tablet máme připravený široký sortiment příslušenství nabíječky, pouzdra, sluchátka atd.

Servis mobilních telefonů pro Vás zajišťují technici s více jak desetiletou praxí v oboru Proto dokážeme vyměnit například rozbité sklo nebo celý LCD displej na iPhone za 10 minut. Čekání na vyřízení opravy mobilního telefonu nebo tabletu s i nás můžete zkrátit u dobré kávy a denních novin v našem relaxačním koutku.

Kromě veškerých servisních služeb a široké nabídky sortimentu nu nás najdete i plný sortiment mobilních telefonů značky Accent a širokou nabídku bazarových a repasovaných telefonů. Váš starý telefon od Vás rádi vykoupíme.

Najdete nás v blízkosti stanice metra Křižíkova nebo můžete využít parkování přímo naproti naší provozovny.

Porouchané zařízení můžete také POSLAT POŠTOU

Ušetřete čas, Vaše zařízení vyzvednem

Telefon od Vás rádi vyzvedneme a přímo k Vám dovezeme náhradní. Stejný den Vám přivezeme Váš opravený telefon zase zpět. VÍCE ZDE.

RYCHLOST

Na každou opravu telefonu nebo tabletu se snažíme co nejvíce připravit dopředu. Výměnu rozbitého LCD displeje na iPhone zvládneme za deset minut a do dvaceti minut Vám vyměníme i zadní kryt.

MOŽNOST VÝBĚRU

K nejčastějším opravám se Vám snažíme nabízet více variant. U nás tak máte možnost si vybrat jak opravíme rozbitý LCD displej na iPhone 6 a tím i ovlivnit cenu opravy.

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ

Kromě opravy mobilního telefonu Vám i rádi pomůžeme s jeho nastavením a poradíme Vám jak o něj správně pečovat.

OTEVŘENOST A VSTŘÍCNOST

Rádi Vám ukážeme co přesně budeme opravovat na Vašem telefonu a průběh celé opravy můžete v případě zájmu celý sledovat.